Genel Bilgi


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Paz, 29 Kas 2020 ]
Toplam 1 ziyaret
1 benzersiz ziyaretçi

adsense » Ödememi nasıl/ne zaman alırım?

Adsense hesabınızdan ödeme alabilmek için hesabınızdaki paranın 100$'ı geçmiş olması gerekir. Ödemelerinizi 2 şekilde alabilirsiniz;

  1. Çek
  2. Banka havalesi

Çek ile ödeme almak isterseniz Google çekin size ulaştırılması için harcanan masrafı hesabınızdan düşerek kalan tutarı sizin adınıza çek olarak düzenleyecektir. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki çek'i bozdurduğunuz zaman da büyük ihtimalle bankaya komisyon ödemek zorunda kalacaksınız. Adınıza düzenlenmiş çek hesabınızdaki para 100$'ı geçtikten sonraki ayın 25. gününden önce elinize geçecek şekilde gönderilir.

Banka havalesi ile ödeme seçeneği en güvenilir ve hızlı ödeme seçeneğidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta banka hesabınızın onaylanmış hesap olmasıdır. Google Adsense hesabınızı onaylayabilmek için ilk etapta hesabınıza cüzi bir miktar para yatırır ve bu yatırdığı paranın miktarını sisteme girmenizi ister. Burada yatırılan paranın 1-2 gün gecikmeli olarak hesabınıza yansıyacağını belirtmek isteriz. Hesabınızdaki para 100$'ı geçtiği ayın sonunda hesabınız kesilir ve bir sonraki ayın son iş günü bu tutar EFT ile hesabınıza transfer edilir. Örneğin ocak ayının 15'inde 100$'a ulaştığınızı ve ocak ayı sonunda hesabınızda 130$ olduğunu varsayalım. Bu durumda şubat ayının son iş günü hesabınıza 130$ yatırılacaktır.


Bu sayfaya henüz yorum yazılmadı.

Editör Bilgileri

AhmetHakan


Editöre Ulaşın

En Son Eklenenler

x-isini-pulsari
yaz-ucgeni
yerel-kabarcik
yildizlar-arasi-yolculuk
zhai-zhigang
avusturya-uzay-ajansi
birlesik-krallik-uzay-ajansi

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi